Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Confuorto Gioielli

Confuorto Gioielli

Confuorto Gioielli

Confuorto Gioielli, marka o głęboko zakorzenionych włoskich tradycjach, założona w 1987 roku przez Michelę Confuorto, od dziesięcioleci pozostaje symbolem rzemieślniczej doskonałości i niezrównanego stylu. Zlokalizowana w malowniczym Torre del Greco, kolebce sztuki jubilerskiej na południu Włoch, specjalizuje się w produkcji wyjątkowej biżuterii ze srebra, wzbogaconej o korale, pastę turkusową, magnezyt, perły i kamienie szlachetne.

Unikatowe projekty, łączące tradycyjne techniki jubilerskie z nowoczesnymi trendami, są odzwierciedleniem pasji, wyobraźni i wolności twórczej Micheli Confuorto. W jej pracach przeplatają się kolory, tekstury i formy, tworząc niepowtarzalny miks elegancji i ekstrawagancji. Michela nie stroni od eksperymentów łącząc tradycyjne materiały i klasyczne wzory z nowoczesnym i wyrazistym designem. W ten sposób powstają ponadczasowe, barwne kolekcje biżuterii emanujące energią i radością, wolne od sezonowości i wszelkich ograniczeń.

Marka zawdzięcza swoją renomę i uznanie nie tylko długiej historii, ale przede wszystkim rzemieślniczej precyzji i dbałości o najdrobniejsze detale. Biżuteria Confuorto jest zarówno wyrazem elegancji, jak i hołdem dla tradycji włoskiego rzemiosła przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Jej kobieca finezja nieustannie inspiruje i zachwyca, wzbogacając każdą, nawet najprostszą stylizację i nadając jej wyjątkowego charakteru.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel