Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Opakowania

Pakowanie

PAKUJĘ ZA CIEBIE!

Piękna biżuteria zasługuje na piękne opakowanie. Każdy egzemplarz to unikat i traktuję go jak dzieło sztuki. Owijam złotą bibułką i wkładam do jutowego woreczka lub, kiedy biżuteria jest droższa, satynowej kołderki. Następnie trafia on do zaprojektowanego specjalnie dla Kate&Kate, ekologicznego pudełka, dzięki czemu Twoja biżuteria będzie bezpieczna podczas transportu. W środku piękne, kolorowe piórka, a także suche kwiaty lub ziarenka kawy, abyś mogła rozkoszować się też zapachem paczki. Na wierzchu – kokardka ze złotego sznurka, inspirowanego żeglarskim dążeniem do wolności... Lub różowa wstążka, która dodaje energii!

WRĘCZASZ PREZENT?

Zaznacz, że to prezent, aby otrzymać też dostosowaną do kolekcji ekologiczną torebkę, w której będziesz mogła go wręczyć. O wszystkim za Ciebie pomyślałam. Tobie pozostało jedynie obserwowanie uśmiechu obdarowanej osoby!

Dbam o Twoje zmysły tak samo, jak o planetę. Torebki, bibułki i kołderki powstają z naturalnych, ekologicznych materiałów. Woreczki z juty. Nawet foliopaki, w które pakuję przesyłki, są w pełni biodegradowalne. Chcę zmniejszać swój ślad węglowy, a jednocześnie wciąż dawać Ci radość.

SZALONA PODRÓŻ
Wszystko, co wysyłam, pakuję osobiście. Rozpieszczanie was to wręcz obsesja!
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel