Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biżuteria na zamówienie

Biżuteria na zamówienie

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA NA ZAMÓWIENIE

Masz autorski pomysł na biżuterię? Jeśli tak, to po prostu opowiedz mi o nim, a na pewno uda nam się wspólnie go zrealizować! W moim kameralnym warsztacie powstaje ręcznie robiona biżuteria artystyczna na zamówienie według indywidualnych projektów mojego autorstwa lub moich klientów. Pracują ze mną najlepsi jubilerzy. Odwiedzam ich dwa razy w tygodniu, by nadzorować prace. Dzięki temu mogę zagwarantować, że finalny efekt spełni twoje oczekiwania.

SZALONA PODRÓŻ

WSZYSTKO O CZYM ZAMARZYSZ

Ręcznie robiona biżuteria na zamówienie jest dla ciebie, jeżeli uwielbiasz rzeczy absolutnie unikatowe. Możesz przynieść mi na przykład kamień, który cię zachwyca, i zrobimy z niego naszyjnik. Albo zdjęcie kolczyków, w których się zakochałaś, a których nie możesz znaleźć w żadnym sklepie. Albo opowieść o ukochanej, której zamierzasz się oświadczyć, żebym mogła ci pomóc w stworzeniu pierścionka zaręczynowego, którego nie będzie miała żadna inna kobieta. Wszystko, co powstaje w moim warsztacie, to biżuteria ręcznie robiona, dlatego nie ma szans na powtarzalność!

SZALONA PODRÓŻ

WYJĄTKOWY PREZENT

Podpowiem też, że biżuteria artystyczna na zamówienie to idealny prezent na ważną rocznicę, okrągłe urodziny lub komunię. Na każdą okazję, która prosi się o specjalną pamiątkę.

Jeśli marzy ci się ręcznie robiona biżuteria wedle własnego projektu, lub masz chociaż jego zarys, to napisz do mnie na WhatsApp +48506131123! Możemy wspólnie go dokończyć. Inspiruj się kolekcjami światowych projektantów, rodzinnym albumem ze zdjęciami lub własną wyobraźnią. Biżuteria handmade nie zna ograniczeń!

SZALONA PODRÓŻ
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel